Kurumsal

Biz kimiz?

Firmamız 2014 Yılında İstanbul'da endüstriyel CNC Makinaları satışına başlayarak sektöründeki yerini almıştır.
Halen İstanbul'da deneyimli kadrosu ve yüksek teknolojisiyle faaliyetine devam eden firmamız sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.
Kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve sürekli teknolojik gelişmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerinin beklenti ve talepleri doğrultusunda ürünlerini çeşitlilik, fonksiyonellik, kalite ve satış sonrası hizmet gibi özellikler açısından sürekli geliştirme çabası içindedir.

Vizyon

Misyon

Kurulduğu günden bu yana talaşlı İmalat Sektörüne yönelik dünyada ki en son yenilikleri ve teknolojileri takip ederek kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Yüksek teknoloji tezgahlarını sanayicilerimize kazandırarak ve kaliteli, daha hızlı, çözüm odaklı bir servis hizmeti ile kısa süre içerisinde Türkiye'de talep gören bir firma haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutma ilkerini hedeflemekteyiz
Sanayicilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güçlenen çalışan kadromuzla sanayicilerimize en hızlı ve en iyi şekilde hizmet sağlamak sektör liderliğini hedef seçerek, yenilikçi ve rekabetçi olmak.

Haberler için Abone Olun!